Május 10-dikén Madarak és Fák napján a Duna Ipoly Nemzeti Park két környezeti nevelője látogatott el hozzánk. Minden osztály egy-egy óra keretében játékos feladatok során tanulhatta meg, hogy miként tudhatjuk meg, hogy hány éves egy fa, a növekedéséhez mire van szüksége, valamint milyen fajta fák között játszunk nap, mint az udvaron. Majd a fontosabb madár csoportok közös jegyeit fedezhettük fel. Nagyon köszönjük Gál Zsuzsannának és Halász Antalnak a vidám perceket, az elgondolkodtató, ismeretbővítő és értékközvetítő foglalkozást!
Réderné Simon Éva (program szervezője)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További tartalmak

Lakos Szilárd, művészeti tanár

2024.06.10.

1990. február 7-én születtem Budapesten. A zenével 10 éves koromban kezdtem el foglalkozni, bár ekkoriban még azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák. Először trombitán, majd tenorkürtön tanultam az Érdi

Nyílt napok

2024.03.20.

2024. március 20-án és 21-én nyílt tanítási órákat látogathattak az érdeklődők és betekintést nyerhettek az iskola életébe. Szeretettel fogadtuk a leendő első osztályosokat és szüleiket is. Mindenkinek köszönjük a részvételt!

Iskolában az Erdő Program

2024.04.14.

Április 12-én, pénteken az Iskolában az Erdő Program keretében a Budakeszi Vadaspark Erdészeti Erdei Iskola erdőpedagógusa látogatott iskolánkba. Az erdők és fenntarthatóság témakörében tartott foglalkozást tanulóinknak a környezeti nevelést játékos