Kedves Szülők és Gyerekek!

Az Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola művészeti tagozatára BEIRATKOZÁST tartunk minden növendék részére, aki szeretne 2024/25. tanévben részt venni a művészeti oktatásban. A beiratkozáson a szülővel együtt kell a növendéknek megjelenni!

Beiratkozás után a felvett növendékeket kiértesítjük 2024. június 30.-ig. Kiértesítés után az órák felvételének feltétele a kiírt (KRÉTA) térítési díj illetve tandíj befizetése az e-KRÉTÁN keresztül. Erről a szülők az KRÉTA felületén kapnak értesítést.

Várunk minden művészeti érdeklődésű régi és új diákot!

Letölthető plakát

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

További tartalmak

Lakos Szilárd, művészeti tanár

2024.06.10.

1990. február 7-én születtem Budapesten. A zenével 10 éves koromban kezdtem el foglalkozni, bár ekkoriban még azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák. Először trombitán, majd tenorkürtön tanultam az Érdi

Iskolában az Erdő Program

2024.04.14.

Április 12-én, pénteken az Iskolában az Erdő Program keretében a Budakeszi Vadaspark Erdészeti Erdei Iskola erdőpedagógusa látogatott iskolánkba. Az erdők és fenntarthatóság témakörében tartott foglalkozást tanulóinknak a környezeti nevelést játékos

Művészeti év végi vizsgák

2024.05.16.

Kedves Szülők és növendék! Művészetis év végi vizsgák Pusztazámoron 05.23. 17 óra Lakos Szilárd fúvósok 05.29. 17 óra Roszkos Péter zongora 05.31. 17 óra Bakos Tamás hegedű Várunk minden érintettet